Hakkımızda

Şirketimiz ve web sitemiz, mesleki sorumluluk sigortaları hakkında bilgiler vermeyi, mesleki sorumluluk sigortası yaptırmak isteyen kişilere yardımcı olmayı ve isteyenlerin bir mesleki sorumluluk sigortası edinmelerine aracı olmayı hedefledik. Bu alanda faaliyetlerini yıllardır başarı ile sürdüren ve bugüne kadar çok sayıda kişi ve kuruluşa hizmet veren şirketimiz, güçlü ve deneyimli bir kadroya sahiptir.

Sitemiz çalışanları, hem genel anlamda sigortacılık konusunda hem de özellikle mesleki sorumluluk sigortaları konusunda deneyimli ve eğitimli bir kadro oluşturmaktadır. Aynı şekilde sitemizin yönetici kadroları da eğitimli ve profesyonel çalışan, analitik düşünce yeteneğine sahip profesyonellerden oluşmaktadır.

Sorumluluk sigortaları yapılırken, sadece sigortacılık bilgisi ile değil, çeşitli mesleklerin faaliyet alanları, güçlükleri, karşı karşıya oldukları riskler ve bu risklerin sonuçları da bilinerek hareket edilmektedir. Sigorta teklifleri oluşturulurken, ister zorunlu olsun ister isteğe bağlı olsun bütün sorumluluk sigortaları için, meslek sahiplerinin akıllarına bile gelmeyecek bir takım güvenceler sunulabilmekte ve meslek sahipleri için tam bir güvenlik şemsiyesi oluşturulmaktadır.

Yeni mevzuat ve en son mevzuat değişikleri yakından izlenmekte ve sitemiz aracılığı ile hem müşterilerimze hem de ilgilenenlere duyurulmaktadır.

Bizim açımızdan önemli olan müşterilere ve ilgilenenlere yakın olmak, onların isteklerini ve beklentilerini anlamak ve en doğru çözümler üretebilmektedir. Biz bu kalite anlayışı hareket ediyoruz.

 

Ayrıca sitemiz online olarak da hizmet vermektedir. Poliçe talepleri internet ortamında alınmakta ve işlem görmektedir. Bunun yanında bilgilerin işlenmesine, korunmasına ve analiz edilmesine yönelik bütün çalışmalar bilgisayar ortamında yapılmaktadır. Bu hizmetler, haftanın yedi günü ve günün her saati online olarak verilmektedir. Telefon ile yapılan görüşmeler de olası yanlış anlaşmaların önünde geçmek için saklanmaktadır.